![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTTw-i6rVRdJjkSBGyrMNsl09nh5MRdGUL7Gv07cdCSa-dQ0BS1mTJsddaZLY7zp7hjvEKGQGebzhZGsdOvIl72WE0HeEXbc2Id1vGmSgJlOLCyZmokpa990vHjwvWP0zWpjb7WAeS89h-i1P-5Q6TvCqJUegKUEs3OEuhjZJzkPg-7og0LUOkrjW_/s16000/lae_rhodes.jpg)
ΡΟΔΟΣ: Συνέλευση της Λαϊκής Ενότητας - Ανυπότακτης Αριστεράς, σήμερα Παρασκευή 25/11 στις 16:00
ΛΑΕ, ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - Ανυπότακτη Αριστερα, Ρόδος,
Η ανοικτή Συνέλευση θα γίνει στο βιβιοπωλείο “ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ”, Θεμιστοκλή Σοφούλη 125 στην Ρόδο και θα συζητηθούν η πολιτική συγκυρία, οι πολιτικές και κοινωνικές διεργασίες, οι θέσεις της Λαϊκής Ενότητας - Ανυπόταχτης Αριστεράς...
Την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου και ώρα 16:00 στο Βιβλιοπωλείο Δέντρο θα πραγματοποιηθεί ανοικτή συνέλευση της Λαϊκής Ενότητας – Ανυπότακτης Αριστεράς Ρόδου, στα πλαίσια των αποφάσεων της Πανελλαδικής Συνδιάσκεψης της Λαϊκής Ενότητας – Ανυπότακτη Αριστερά, που έγινε στις 15 και 16 Οκτώβρη στην Αθήνα.
Ομιλητές – εισηγητές θα είναι η Μαριάννα Τσίχλη, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ της ΛΑ.Ε.-ΑΝΥΠΟΤΑΧΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ και ο Στράτος Γεωργούλας μέλος της Πολιτικής Γραμματείας της ΛΑ.Ε.-ΑΝΥΠΟΤΑΧΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου